ابزار صنعتی ویژه از کجا شروع شد؟

پس از 30 سال حضور در قلب بازار «ابزار» ایران (محله حسن آباد تهران) و فروش عمده و خرد ابزار-یراق، چندی است جهت همگام شدن با نیازهای روز مشتریان، حضور در بازار کسب و کارهای آنلاین را نیز آغاز کرده ایم.

ابزار صنعتی ویژه با هدف ایجاد فروشگاه تخصصی ابزارآلات، تجربه سالیان طولانی حضور در بازار سنتی ابزار را با نیروی جوانی، دانش و شادابی تیم فروش اینترنتی خود همراه کرده و می کوشد نیاز متخصصان مشاغل، کاربران خانگی و شرکت ها را در زمینه ابزارآلات برطرف نماید.

قیمت گذاری محصولات در سایت صنعت تهران با سیاست تضمین بهترین قیمت به مشتری انجام می پذیرد و در کنار تضمین اصالت کالا و مجوزهای رسمی فروش و فعالیت اینترنتی از مراجع قانونی (نماد اعتماد الکترونیکی) خیال مشتریان را از انجام یک خرید امن، آسوده می سازد.

ابزار صنعتی ویژه نماینده برترین برندهای بازار ابزار

ابزار صنعتی ویژه نماینده رسمی چندین برند معتبر و شرکت وارد کننده بزرگ بازار ابزار است و مستقیماً از طریق این شرکت ها تامین کالا می شود و با قیمت مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را تا دورترین نقاط این کشور رایگان ارسال می کند تا مردم این سرزمین به تخصصی ترین ابزارهای صنعتی تا خانگی با قیمت عمده فروشی دسترسی داشته باشند.