خواهشمند است نکات زیر را مطالعه فرمایید:

شما می توانید به سه روش خرید خود را انجام دهید:

پرداخت آنلاین

به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت ابزار صنعتی ویژه مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

کارت به کارت

سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 5041721086654994 بانک رسالت به نام محمد فتحی پور واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

پرداخت در محل تحویل

امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ابزار صنعتی ویژه این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت نقدی یا با استفاده از کارتخوان پرداخت نمایند.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.

ارسال ابزار از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریدار در هر کجای شهر تهران باشد هزینه ارسال کلیه سفارشات درب منزل به عهده مشتریان عزیز می باشد و می تواند کالاهای خود را درب محل تحویل بگیرد.

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند)

اگر کالای خریداری شده بالای دو میلیون تومان باشد تنها هزینه ارسال از انبار تا باربری مقصد رایگان می باشد و کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.

اگر کالای خریداری شده کمتر از دو میلیون تومان باشد هزینه ارسال و بسته بندی 50 هزار تومان خواهد بود.

تحویل ابزار در دفتر مرکزی ابزار صنعتی ویژه

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار صنعتی ویژه تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی ، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

ضمانت اصالت و سلامت و شرایط تعویض

ضمانت اصالت و سلامت کالا یا ابزار خریداری شده تا زمان تحویل به عهده ابزار صنعتی ویژه می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. ضمنا ابزار های اندازه گيری دقیق مانند كوليس، ميكرومتر، ترکمتر و … به خاطر حساسيت بالای این نوع كالاها به هيچ وجه مرجوع نمی شوند پس لطفا هنگام خريد دقت كامل را داشته باشيد.در حراجی صنعت تهران امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد (تعویض در حراجی فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است)